KONTAKTY

Zvonky Holešovice
Americká 2544
272 01 Kladno
tel: +420 608700129
napište nám

Certifikát Czechphone

Autorizace zvonky Czechphone

NOVINKY

arr3Design mosaz pro starší budovyNový design zvonkových tabel vhodný pro starší a historické budovy. Tabla jsou z nerezového... arr3Elektromagnetické přídržné zámkyZařadili jsme do své nabídky montáž elektromagnetických přídržných zámků, které představují skvělé... arr3Elektronické jmenovkyZvonková tabla s elektronickými jmenovkami přepisovatelnými ze smartphonu, notebooku a pod. zařízení... arr3Poptávkový formulářPřidali jsme poptávkový formulář, na základě informací z tohoto formuláře vám ve většině případů... arr3Elektronické jmenovkyInstalujeme nová tabla značky Czechphone s elektronickými jmenovkami. Jmenovky lze jednoduše... arr3Nový webPro lepší orientaci zákazníků jsme se rozhodli vytvořit tyto stránky zaměřené na montáže zvonků,...

MONTÁŽE ZAVÍRAČŮ
Zavírače GEZE, prodej, montáž a servis

Z kapacitních důvodů montujeme zavírače pouze v rámci celkové montáže zvonků, samostatné objednávky na montáže zavíračů nepřijímáme.

Firma GEZE patří mezi přední světové výrobce zavíračů. Kvalita a funkčnost výrobků GEZE je prověřena dlouholetou tradicí.

 

Zamezit bouchnutí dveří je tak jednoduché. Stačí nainstalovat správný zavírač dveří s aretací, případně pružinový zavírač a dveře se bezpečně uzavřou. Jak ale takový zavírač venkovních dveří vybrat?

Montujeme zavírače GEZE 4000 s aretací i bez na vchodové dveře a řadu 2000 na vnitřní dveře, tyto řady se nám osvědčily jako dostatečně dimenzované pro uvedené použití, bezproblémový chod a plnou funkčnost bez ohledu na klimatické podmínky.

dotazy a objednávky můžete zasílat na zvonky.holesovice@gmail.com