KONTAKTY

Zvonky Holešovice
Americká 2544
272 01 Kladno
tel: +420 608700129
napište nám

Certifikát Czechphone

Autorizace zvonky Czechphone

NOVINKY

arr3Design mosaz pro starší budovyNový design zvonkových tabel vhodný pro starší a historické budovy. Tabla jsou z nerezového... arr3Elektromagnetické přídržné zámkyZařadili jsme do své nabídky montáž elektromagnetických přídržných zámků, které představují skvělé... arr3Elektronické jmenovkyZvonková tabla s elektronickými jmenovkami přepisovatelnými ze smartphonu, notebooku a pod. zařízení... arr3Poptávkový formulářPřidali jsme poptávkový formulář, na základě informací z tohoto formuláře vám ve většině případů... arr3Elektronické jmenovkyInstalujeme nová tabla značky Czechphone s elektronickými jmenovkami. Jmenovky lze jednoduše... arr3Nový webPro lepší orientaci zákazníků jsme se rozhodli vytvořit tyto stránky zaměřené na montáže zvonků,...

ZVONKY PRO BYTOVÉ DOMY » Montáž zvonků
Provádíme montáže zvonků a domovních komunikačních systémů

především v těchto lokalitách: Praha, Mladá Boleslav, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Nymburk, Kladno, Slaný, Beroun a dalších.

Moderní domovní zvonkový systém umožňuje především kvalitní komunikaci, přispívá k vyššímu zabezpečení domu. Má mnoho nástaveb od jednoduchého přístupového systému až po komplexní řízení domu "idům", které umožňuje připojení kamer, bezpečnostních a požárních čidel, komunikaci a signalizaci na mobilní telefon pomocí gsm modul atd..

 

Komunikační domovní systém idům

Zašlete nám poptávku: poptávkový formulář