Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Zvonky Holešovice
Plynární 27
170 00 Praha 7
tel: +420 608700129
napište nám

Certifikát Czechphone

Autorizace zvonky Czechphone

NOVINKY

arr3Design mosaz pro starší budovyNový design zvonkových tabel vhodný pro starší a historické budovy. Tabla jsou z nerezového... arr3Elektromagnetické přídržné zámkyZařadili jsme do své nabídky montáž elektromagnetických přídržných zámků, které představují skvělé... arr3Elektronické jmenovkyZvonková tabla s elektronickými jmenovkami přepisovatelnými ze smartphonu, notebooku a pod. zařízení... arr3Poptávkový formulářPřidali jsme poptávkový formulář, na základě informací z tohoto formuláře vám ve většině případů... arr3Elektronické jmenovkyInstalujeme nová tabla značky Czechphone s elektronickými jmenovkami. Jmenovky lze jednoduše... arr3Nový webPro lepší orientaci zákazníků jsme se rozhodli vytvořit tyto stránky zaměřené na montáže zvonků,...

SAMOZAMYKACÍ ZÁMKY
Montáže samozamykacích zámků

Skvělé řešení pro starší dveře - elektromagnetické přídržné zámky

Elektromagnetické přídržné zámky mají 100% spolehlivost jak na nových

tak starších dveřích, nevadí jim nepřesnosti dveří, jejich pohyb vzhledem k teplotě atd.

elektromagnetický přídržný zámek

 

Nabízíme kvalitní značkové samozamykací zámky v provedení elektromechanický a elektromotorický samozamykací zámek.

Provádíme montáž elektromechanických zámků včetně elektrického zapojení

 

Tyto samozamykací zámky jsou klasifikovány bezpečnostní třídou 3 dle EN 1627 a EBN 1630 (tj. samozamykací zámek musí odolat proti páčení dveří a vydržet 1,5 miliónu odemknutí a zamknutí). Elektromechanický a elektromotorický samozamykací zámek se dá odemknout např. domácím telefonem, čipem, kartou, kódem na klávesnici nebo třeba otiskem prstu. Z venkovní strany se otevírá klíčem přes cylindrickou vložku a z vnitřní strany jen pouhým stiskem klikySamozamykací bezpečnostní zámky BERA, ABLOY a KABA řeší dvoubodové uzamčení dveří při každém zavření. Samozamykací elektromotorické zámky GU řeší tříbodové zavírání dveří.

AKCE - Samozamykací elektromechanický zámek včetně kování (stříbrné nebo mosaz), montáže a zapojení

16.000,- Kč včetně DPH

Samozamykací elektromechanický zámek