KONTAKTY

Zvonky Holešovice
Americká 2544
272 01 Kladno
tel: +420 608700129
napište nám

Certifikát Czechphone

Autorizace zvonky Czechphone

NOVINKY

arr3Design mosaz pro starší budovyNový design zvonkových tabel vhodný pro starší a historické budovy. Tabla jsou z nerezového... arr3Elektromagnetické přídržné zámkyZařadili jsme do své nabídky montáž elektromagnetických přídržných zámků, které představují skvělé... arr3Elektronické jmenovkyZvonková tabla s elektronickými jmenovkami přepisovatelnými ze smartphonu, notebooku a pod. zařízení... arr3Poptávkový formulářPřidali jsme poptávkový formulář, na základě informací z tohoto formuláře vám ve většině případů... arr3Elektronické jmenovkyInstalujeme nová tabla značky Czechphone s elektronickými jmenovkami. Jmenovky lze jednoduše... arr3Nový webPro lepší orientaci zákazníků jsme se rozhodli vytvořit tyto stránky zaměřené na montáže zvonků,...

ZVONKY PRO BYTOVÉ DOMY » Zvonky Czechphone
Domovní zvonky a dorozumívací technika Czechphone

Czechphone je česká certifikovaná značka. Vyrábí zvonky, komunikační a přístupové systémy pro rodinné a bytové domy. Nabídka zahrnuje celou škálu systémů od základních analogových přes jednoduché digitální systémy až po pokročilé kamerové systémy se systémem inteligentního systému řízení domu idům a to i se vzdálenou správou přes internet, pomocí smartphone atd.

Novinka - elektronicky přepisovatelné jmenovky

Zvonkové tablo s elektronicky přepisovatelnými jmenovkami přes bluetooth

DIGITÁLNÍ SYSTÉM MELODY AUDIO-VIDEO

Nová generace domácí dorozumívací techniky Czechphone® promění jakýkoliv dům v inteligentní a hlavně bezpečné obydlí. Systém MELODY pomáhá zajistit komunikaci a kontrolovaný vstup do bytových domů včetně interní komunikace mezi dvěma účastníky. Zařízení neomezuje vlastníky, ale naopak zamezuje vstup nežádoucím osobám. Integrovaný alarm v každém telefonu a systém propojení kabeláže umožňuje zabezpečit majetek ve všech bytech.

Zvonkové tablo pro bytový dům s kamerouDomácí telefon Verona melody

DVOUDRÁTOVÝ SYSTÉM DUOplus+

DUOplus+ je dvoudrátový systém s rozšířenou nabídkou funkcí pro uživatele a ještě větší jednoduchostí zapojení při montáži. Systém využívá nejnovější pokročilé mikroprocesory, které zajišťují technologický pokrok výrobků. Technologie je určena pro všechny typy bytových domů.

Zvonkové tablo DUOplusDomácí telefon Verona Duo plus

DVOUDRÁTOVÝ SYSTÉM DUO Standard

Dvoudrátový systém DUO Standard je navržen tak, aby splnil potřeby a přání běžných uživatelů. Zvonková tabla i domácí telefony se snadno ovládají, umožňují jednoduchou montáž a při komunikaci zajišťují kvalitní audio přenos. Systém je plně funkční i na stávajících neporušených rozvodech a je určen především pro komunikaci v bytových domech a větších komerčních objektech.

Zvonkové tablo duo standardDomovní telefon DUO standard, Verona DS14

KLASICKÝ SYSTÉM 4+n 12V

Klasický systém: 4+n - 12V je vhodný zejména pro menší a jednodušší systémy. Jedná se o klasický systém zapojení domovní dorozumívací techniky.

Zvonkové tablo 4+n 12v

KLASICKÝ SYSTÉM 4+n 8V

Klasický systém: 4+n - 8V je určen jako náhrada za stávající 8V systémy. Jedná se o klasický systém zapojení domovní dorozumívací techniky.

Zvonkové tablo 4+n 8V

 

 

 

Český výrobel