KONTAKTY

Zvonky Holešovice
Americká 2544
272 01 Kladno
tel: +420 608700129
napište nám

Certifikát Czechphone

Autorizace zvonky Czechphone

NOVINKY

arr3Design mosaz pro starší budovyNový design zvonkových tabel vhodný pro starší a historické budovy. Tabla jsou z nerezového... arr3Elektromagnetické přídržné zámkyZařadili jsme do své nabídky montáž elektromagnetických přídržných zámků, které představují skvělé... arr3Elektronické jmenovkyZvonková tabla s elektronickými jmenovkami přepisovatelnými ze smartphonu, notebooku a pod. zařízení... arr3Poptávkový formulářPřidali jsme poptávkový formulář, na základě informací z tohoto formuláře vám ve většině případů... arr3Elektronické jmenovkyInstalujeme nová tabla značky Czechphone s elektronickými jmenovkami. Jmenovky lze jednoduše... arr3Nový webPro lepší orientaci zákazníků jsme se rozhodli vytvořit tyto stránky zaměřené na montáže zvonků,...

ZVONKY PRO BYTOVÉ DOMY » Czechphone Flatline
Zvonková tabla Czechphone Flatline

NOVÁ DESIGNOVÁ ŘADA ZVONKOVÝCH TABEL
FLATLINE

Představujeme Vám novou designovou řadu zvonkových tabel značky Czechphone: řadu FlatLine. Její hlavní charakteristikou jsou čisté linie a nadčasový design. Vybírat můžete ze tří barevných provedení: antracit, světle šedá a měděná barva. Zvonková tabla vyrábíme v provedení do zdi s klávesnicí (kódová volba) a s elektronickým papírem, nebo pouze s papírovou jmenovkou.

Zvonkové tablo czechphone flatline

Nerezová ocel - nerezová ocel tvoří i u modelové řady FlatLine hlavní prvek ochrany zvonkových tabel před poškozením (antivandal).
 
Rychlejší a snadnější montáž - nová zvonková tabla jsou navržena a vyráběna tak, aby se co možná nejvíce usnadnila a urychlila jejich montáž.
 
Rychlejší výměna papírových jmenovek - pokud nevyužijete možnost použití technologie elektronického papíru, jistě uvítáte jednodušší a rychlejší výměnu klasických papírových jmenovek.
 
Moderní úprava nerezových dílů - nerezové díly jsou vyřezávány moderním laserem s maximální přesností a opatřeny velmi odolnou povrchovou úpravou .
 
Indikační LED diody a OLED displej - tabla FlatLine mají nové prvky pro vizuální informování o vyzvánění tabla, navázané komunikaci a odemykání dveří.
 
Stupeň krytí IP44 - zvonkové tablo je chráněno proti vniknutí nástrojem či drátem větším než 1mm. Je také chráněno proti vniknutí velmi drobných cizích těles a zároveň je chráněno proti stříkající vodě ze všech úhlů.
 

PROVEDENÍ ZVONKOVÉHO TABLA

Zvonková tabla FlatLine jsou momentálně dostupná ve dvoudrátovém systému DUO Standard - verze klávesnice pro montáž do zdi.
Postupně Však budou dostupná i v jiných systémech. 

 
Popis zvonkového tabla flatline